אסף ניסים

 אסף ניסים, רב-אמן בינלאומי, טלפת ומוסיקאי הקורא מחשבות בעזרת נגינה על 8 כלים שונים.
אסף ניסים מפתח השיטה הייחודית הנקראית פסיכו-אקוסטיקה תודעתית, כוחו של הצליל.

אסף ניסים הינו בוגר מגמת מוסיקה לקולנוע וטלוויזיה באוניברסיטה, חוקר למעלה מ-15 שנים את כוחה של המוסיקה ועולם התדר והצליל.

"נגן המחשבות" – מופע חדש, מקורי וייחודי!

מופע שכולו חוויה טלפתית מוסיקלית. אם חשבתם שראיתם כבר הכל, אסף ניסים יוכיח לכם שיד הדמיון קצרה מלהכיל את פלאי המוח האנושי.

צעד אחר צעד ייקח אתכם אסף אל חוויות מעולם הנסתר ופלאי החוש השישי. במופע מיוחד שטרם נראה כמותו ידגים אסף, קטעים ייחודיים ומקוריים המקשרים את כוח המוסיקה עם העולם שמעבר לחמשת החושים.

במהלך המופע מבקש אסף ממתנדב, אשר נבחר באקראי מהקהל, לזמזם לעצמו כל שיר שעולה במוחו ויסתיר את זהות השיר על ידי שתיקה וזמזום לעצמו, "בלב". לאחר מכן יחוג אסף סביב המתנדב ויקלוט בחושיו המיוחדים את השיר שהמתנדב חושב עליו. לאחר מספר שניות של ריכוז הוא יחשוף את השיר ונגן אותו לעיני הקהל הרב.

כמו כן מעלה המופע תהיות רבות אודות עולם המוסיקה. הייתכן שיש ממש הרבה מעבר בכוח המוסיקה? הכיצד כוחה של המוסיקה חושף לפנינו אמת עמוקה עם תובנות חדשות שמעבר לסף החושים הרגיל שלנו?

בקטעים נדירים מדגים אסף ניסים תוך כדי נגינה, על מספר כלים שונים, את הקשר שבין העולם המציאותי לעולם המוסיקה בתקשורת טלפתית, דרך כלי נגינה שונים.

"מסתורי כח המוסיקה בעולם הקלאסי"

במהלך המופע ייקח אתכם אסף לחוויה מרתקת עם גדולי המלחינים מהעולם הקלאסי שאנו מכירים כגון:
מוצארט, באך, בטהובן ועוד…

אסף ינגן קטעים נבחרים מיצירותיהם ויסביר את הקשר שבין הגאונות המוסיקלית של המלחין, לבין תת המודע שלו והאמת שמסתתרת במעמקי היצירה ומסרים שהשאיר לנו המלחין בחוויית העולם שמעבר.

בואו גם אתם לנסות ולהיווכח בחוויה נדירה ומרתקת במופע.

אסף ניסים הוא רב-אמן בינלאומי, טלפת ומוסיקאי המאפשר לכם להצטרף אליו לחוויה קסומה של טלפתיה מוסיקלית.

לקוחות מרוצים:
חברת אפריקה-ישראל, כלל פנסיה, בנק לאומי, חברות היי-טק, חברות ביוטכנולוגיה, ועדי מורים מתנ"סים, תנובה, שטראוס, אלביט מערכות, וראיטי ישראל, טבע, עיריות, אמריקן אקספרס, פלאפון, מירס, מוטורולה, אסם, IBM, ועדי מורים ועוד…

אירועים ותוכניות:
"אורי גלר מחפש את היורש", "שישי בגאון" – עם יהורם גאון, "ראשון בבידור" – עם דודו טופז, "רק בישראל" עם ארז טל ואורנה בנאי, "חלומות בהקיציס", "רפי רשף מארח", "בטברנה" – עם שמעון פרנס, "אקזיט", "סיגליות" – עם סיגל שחמון, קול ישראל, לילה חי, רדיו לב המדינה, רדיו ללא הפסקה, רדיו ירושלים ועוד…

 

למידע נוסף על מיהו אומן חושים, הקליקו

אתם תחשבו על שיר, הוא ינגן אותו!

   

מלא את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל