יום הולדת לאבא 

יום הולדת לאבא הוא יום חשוב עבור כל בני משפחתו. זהו היום המיוחד של אב הבית, יום בו המשפחה מקבלת את ההזדמנות להראות את האהבה וההערכה הרבה שהן רוחשים כלפיו. אמנם לא צריך יום מיוחד כדי להוקיר תודה להורים אך יום ההולדת הוא הזדמנות מצוינת עבור הילדים לתת מתנות או לספק פעילות חווייתית אותה האב לא היה עושה לבדו.

כל יום הולדת הוא הזדמנות

 לבחור בפעילות אחרת כמו טיול, קריוקי, מסעדה טובה, שייט, ספא וכן מגוון פעילויות אחרות. אך במידה ותכננתם יום הולדת גדול ומושקע לאבא הכולל השכרת אולם והזמנת אורחים – הרי שתצטרכו לחשוב על אטרקציה מרכזית עבורו ועבור האורחים.

 

חוגגים יום הולדת לאבא עם מנטליסט מוביל 

מציאת אטרקציות טובות למבוגרים מהוות אתגר גדול יותר מאשר מגוון האטרקציות הקיימות לילדים. בעוד כיום ברור מה ילדים אוהבים וניתן ללכת "על בטוח" כאשר בוחרים להם אטרקציות – הרי שבקרב מבוגרים הדעות חלוקות. כל אדם מבוגר נהנה מדברים אחרים וקשה לקלוע לטעמם של אנשים שונים. אחד מהדברים שיש עליהם הסכמה גורפת בקרב כל סוגי האנשים הוא הופעה טובה. לא מדובר בהופעה מוסיקלית אלא בהופעה של אמן חושים.

הופעות מסוג זה מאתגרות את הקהל, גורמות לו לחשוב באשר לאופן ביצוע התרגילים ומעוררות פליאה בכל פעם מחדש. לא מדובר כאן בקוסם לילדים, מדובר באדם אשר מסוגל לשלוט על המחשבה ולשנות את האופן בו אנו תופסים את המציאות.

 

אסף ניסים – מופע למבוגרים

שום אדם לא יישאר אדיש למופע של אסף ניסים. יכולותיו יוצאות הדופן לקרוא מחשבות, לזהות את הסימנים הקטנים ביותר ולשתול מחשבות ורעיונות בראשם של אחרים מצטרפות ליכולות הנחיה מרהיבות הכוללות שילוב יוצא דופן בין הומור, אנרגיות חיוביות ומוסיקה. המוסיקה משמשת כמרכיב מרכזי בהופעה ופותחת את השאלה בנוגע לקשר שלה עם 5 החושים המודעים ועם החושים שנמצאים מעבר לתפיסתנו. על ידי נגינה על כלים שונים במהלך ההופעה זוכה הקהל להכיר סגנון חדש וייחודי של אמנות חושים, מסוג שלא ניתן לראות בשום מקום אחר.

אתם תחשבו על שיר, הוא ינגן אותו!

   

מלא את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל