יום הולדת לאמא

כאשר יש יום הולדת לאמא זה הזמן להיות יצירתיים ולחשוב על מתנה מעניינת. אמנם לרוב האמהות מספיק לדעת שהילד שלה חשב עליהן והמתנה עצמה פחות חשובה – הרי שהילדים תמיד מנסים להפתיע להעניק מתנה מקורית ומועילה. אם כבר מיציתם את כל מתנות הנוי לבית, ההזמנות למסעדות או הימי כיף בספא – אולי כדאי שתחשבו על הזמנת מופע על חושי. בעוד הדור הצעיר מכיר יותר מקרוב את הופעותיהם של המנטליסטים בזכות תוכניות טלוויזיה שונות ודמויות מוכרות מהתחום, הרי שהדור המבוגר יותר מכיר בעיקר את הקוסמים שהיו פופולריים עד לפני 20 שנים.

 

אסף ניסים חוגג יום הולדת לאמא

אחרי שארגנתם אולם, דאגתם לקייטרינג מפנק וסיימתם להזמין את כל האורחים הגיע הזמן לחשוב על החלק האומנותי של הערב. תוכלו להקרין תמונות וסרטונים, להביא נגן פסנתר או להקה שישרו אווירה טובה – אך עדיין תצטרכו לדאוג למופע מרכזי שירתק את הקהל וישאיר אותם המומים. זוהי בדיוק המומחיות של אסף ניסים, אשר המופע העל חושי שלו משלב שלל קטעי טלפתיה, טלקינזיס, החוש השישי ומוסיקה. המוסיקה היא שמייחדת מופע זה והופכת אותו לאף מהנה יותר מכל מופע על חושי אחר.

 

כי לאמא מגיע הטוב ביותר

בעוד מופע חושים סטנדרטי כולל הומור רב וכישורי הנחיה סוחפים של אמן החושים, הרי שהמופע של אסף ניסים משלב גם נגינה על 8 כלים שונים בעזרתם הוא מצליח לפענח ולחשוף את מחשבותיהם של היושבים בקהל – דבר אשר יעורר פליאה והנאה רבה בקרב כל הנוכחים. ערב מסוג זה מבטיח לגרוף תשבחות רבות מן הנוכחים אשר יצאו מן המופע מלאי הרהורים ומחשבות באשר ליכולות המיוחדות שהם צפו בהן זה עתה.

סודו של המופע הוא בכך שהוא מצליח להפתיע גם את הספקנים הגדולים ביותר וללמד את המבוגרים כמה טריקים חדשים. דרך מופעי קלוז-אפ אשר נעשים אחד על אחד במהלך האירוע יוכלו הנוכחים ללמוד מקרוב כיצד לבצע מספר תרגילי מחשבה פשוטים אשר פותחים את הדלת לעולם העולה על כל דמיון.

 

אתם תחשבו על שיר, הוא ינגן אותו!

   

מלא את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל