מנטליסט 

מנטליסט הוא אדם העושה מופעים במהלכם הוא משתמש בקריאת שפת גוף, מניפולציה מחשבתית ואלמנטים פסיכולוגיים אחרים אשר עוזרים לו לבצע תרגילים על חושיים כמו קריאת מחשבות, טלקינזיס, ראיית עתידות והיכולת לאתר חפצים נסתרים.

המנטליסט מסוגל להטמין סוגסטיות במוחו של האדם על ידי היפנוזה, NLP ושיטות אחרות. המנטליסטים אינם טוענים כי הם ניחנו בכוחות על (למרות שהדבר עשוי להיראות כך מהצד עבור האדם הממוצע). המנטליסטים טוענים שבכוחם להשפיע על המציאות של קהלם. משום שהמציאות שלנו מושפעת מהאופן בו מוחנו תופס את המציאות, הרי שאנשים המסוגלים להשפיע על המוח שלנו מסוגלים להשפיע גם על תפיסת המציאות שלנו ועל האופן בו אנו רואים את הרגע הנוכחי.

מופע ייחודי של מנטליסט  

את יכולותיו יוצאות הדופן מציג המנטליסט במספר אופנים :

  • הופעה מרכזית – בהופעה המרכזית של המנטליסט הוא מציג בפני הקהל תעתועים ואילוזיות שונות הקשורות למחשבה. בשונה ממופע קסמים בו הקוסם מבצע תרגילים בכוחות עצמו אל מול הקהל, הרי שהופעותיו של מנטליסט נסמכות על עבודה עם הקהל. מעורבות חיובית של הקהל חשובה במופע לכן על המנטליסט להיות סוחף, כריזמטי ובעל יכולת הנחיה שתשאיר את הקהל מרותק.
  • הופעת קלוז-אפ – הופעות אלה הן הופעות פרטיות קצרות הנעשות אחד על אחד או בקבוצות קטנות. הופעות "חימום" אלה טובות לשעות בהן אנשים נכנסים לאולם או ליריד ומחכים לתחילת החלק המרכזי. הדבר עוזר הן לבדר את הקהל והן להכניס אותו לרוח הנכונה טרם ההופעה המרכזית.
  • אירועי מכירות – יכולותיו של המנטליסט להשפיע על מחשבותיהם של אנשים יכולות להיות לעזר עבור חברות המעוניינות להעביר מסרים שיווקיים לקהל הנוכחים. הופעת מנטליסט באירוע מכירות תעזור להטמיע באופן תת הכרתי את המסרים השיווקיים אותם מעוניינת החברה להעביר.

 

אסף ניסים – מנטליסט מוביל

על מנת ליהנות מן ההופעות הנ"ל כמו גם משירותים נוספים תוכלו לפנות כעת אל אסף ניסים, רב-אמן בינלאומי המשלב באופן ייחודי מוסיקה וקריאת מחשבות במופעים המרהיבים שלו. החדשנות והעניין הרב שמציע המופע של אסף ניסים, כמו גם היכולת הנהדרת שלו להלהיב את הקהל, הן שהופכות את מופעיו לסיפור הצלחה בכל אירוע.

אתם תחשבו על שיר, הוא ינגן אותו!

   

מלא את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל