ערב גיבוש לעובדים

ערב גיבוש לעובדים הוא דבר חשוב בכל עסק בו מועסקים אנשים נוספים מלבד בעל העסק. בכל מקום עבודה בו אנשים עובדים יחד יש חשיבות רבה ליחסים ביניהם. מדוע הדבר כה חשוב ?

משום שיחסים טובים בעבודה משמעותם עבודת צוות טובה ונכונה. עבודת צוות טובה תוביל לתוצאות איכותיות יותר הן מבחינת רמת התוצר והן מבחינת מהירות העבודה. אם העובדים יגיעו בחוסר חשק לעבודה ויהיו בעלי יחס קר אחד לשני הדבר יוריד את פריון העבודה שלהם. לעומת זאת, אם העובדים יתחזקו קשר בריא וחיובי הם ישמחו לבצע את עבודתם וישתדלו לעשות אותה על הצד הטוב ביותר.

 

עושים ערב גיבוש לעובדים

ערב גיבוש לעובדים לא רק משפר את הקשר בין העובדים אלא גם יוצר זיקה חיובית כלפי מקום העבודה. ברגע שהעובדים מרגישים שמשקיעים בהם וברגע שערב הגיבוש מכיל תכנים הנוגעים לערכי החברה או העסק הרי שהדבר משפיע חיובית על החיבור בין העובד למקום עבודתו. בערב מסוג זה ישנה הזדמנות להכיר באופן אישי יותר את המנהל ואת שאר העובדים, לראות כיצד הם מתנהלים מחוץ לשעות העבודה הרשמיות ולהיפתח בצורה שאינה אפשרית ביומיום.

על מנת להעניק לעובדים ערב חוויתי ומרגש אותו הם יזכרו לעוד הרבה זמן תוכלו להזמין את הופעתו של אסף ניסים.  אסף הוא מנטליסט בינלאומי מוביל אשר במהלך השנים קיבל הכרה רבה הודות למופע הייחודי שלו.

 

מופע על חושי בלתי נשכח

המופע העל חושי של אסף ניסים כולל את האלמנטים המוכרים בתחום זה כמו קריאת מחשבות, שתילת מחשבות וטלקינזיס. הייחודיות של מופע זה היא השימוש בשיטה מקורית אותה פיתח אסף הנקראת פסיכו-אקוסטיקה תודעתית. במופעו מראה אסף את כוחו של הצליל על ידי שימוש ב-8 כלי נגינה שונים. כלים אלה משרתים אותו לאורך המופע ועוזרים לו לבצע תרגילים מורכבים של קריאת מחשבות.

אתם תחשבו על שיר, הוא ינגן אותו!

   

מלא את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל