פעילות גיבוש לצוות

בכל מקום בו אנשים עובדים יחד ישנה חשיבות לעבודת צוות טובה. פעילות גיבוש לצוות תאפשר לצוות לעבוד יחד בצורה יעילה ופרודוקטיבית יותר. במרבית מקומות העבודה, העובדים אינם נפגשים מחוץ לשעות העבודה, מה שהופך את ההיכרות ביניהם לפורמלית ושטחית, בלי שהם זכו לראות אחד את השני בשעות הפנאי ובלי שהצליחו להכיר אחד את השני לעומק.

פעילות גיבוש מחוץ לשעות העבודה תאפשר להם לראות צדדים חדשים של חבריהם לעבודה, להכיר אותם באופן לא פורמלי, לשפר את התקשורת, ליצור חוויות משותפות שאינן נוגעות לעבודה ולהעמיק את הקשר ביניהם. הדבר מבטיח לשפר את יחסיהם, דבר אשר יבוא לידי ביטוי בפרודוקטיביות רבה יותר ופריון עבודה גבוה יותר.

 

מופע על חושי – פעילות גיבוש לצוות 

כל בעל עסק אשר מעסיק מספר עובדים צריך לשקול להוציא אותם לערב גיבוש. אמנם הדבר יהיה כרוך במעט מחשבה והשקעה אך הדבר יינשא פרי ובסופו של דבר יהיה משתלם לבעל העסק. עובדים מרוצים מגלים נאמנות רבה יותר למקום העבודה שלהם ועושים מאמץ נוסף על מנת להביא תוצאות טובות יותר. בנוסף, שיתוף הפעולה והסינרגיה המוגברת בין העובדים תעזור להם לבצע את עבודתם באופן יעיל וטוב יותר.

מתוך מגוון הפעילויות לגיבוש עובדים תוכלו לבחור בהופעה של אמן חושים. אמן החושים יהווה את האטרקציה המרכזית של הערב, ישתף את כל העובדים בתרגיליו השונים יגרום להם לפליאה והנאה מרובה.

 

אסף ניסים – עושה פלאים לעובדים

המופע המרהיב של אסף ניסים מבטיח להשאיר את העובדים המומים. תהיו בטוחים כי שיחת היום במשרד ביום למחרת תהיה בנוגע ליכולותיו יוצאות הדופן של אמן החושים בו הם צפו. אסף ניסים ישמח להציג בפניכם טכניקת קריאת מחשבות ייחודית אותה פיתח הכוללת נגינה על 8 כלים שונים. בעזרת נגינה מצליח אסף ניסים ליצור קשר בין צליל לבין החוש השישי ופותח זווית ראיה חדשה ומרתקת על הדרך בה אנו חושבים, מרגישים ותופסים את המציאות.

אתם תחשבו על שיר, הוא ינגן אותו!

   

מלא את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל