רעיונות ליום הולדת לבן זוג

ימי הולדת הם הימים בהם יש לנו הזדמנות להראות לאהובינו עד כמה הם יקרים וחשובים לנו. אחת הדרכים לעשות זאת היא להעניק לבן הזוג מתנה שהושקעה בה מחשבה, מתנה מקורית אשר תספק לבן הזוג הנאה רבה. אם גם אתם מחפשים רעיונות ליום הולדת לבן זוג סימן שהגיע הזמן לחשוב מחוץ לקופסא. אם כבר מיציתם את כל הרעיונות הסטנדרטיים, מה דעתכם על ביקור במופע ייחודי ?

לא מדובר במופע סטנד אפ או הצגה, מדובר במופע על חושי המאתגר את המחשבה ומבטיח להפליא כל אחד מן הנוכחים בקהל.

 

מופע על חושי – רעיונות ליום הולדת לבן זוג

כיום ניתן למצוא מספר אמני חושים המציגים הופעות שונות ברחבי הארץ. לחלקם יש קונספט ייחודי להופעה וחלקם מציגים הופעה סטנדרטית כאשר ניתן גם להזמין מופעי קלוז-אפ אישיים לאירועים או מופעים שיווקיים באירועי מכירות.
מהם הדברים החשובים להצלחתו של מופע על חושי ?

  • כריזמה ויכולת הנחיה – על אמן החושים להיות אנרגטי וסוחף, לדבר בצורה בטוחה ורהוטה, להצליח לרתק את הקהל לא רק בזכות הפעולות שלו אלא גם בזכות הדרך בה הוא מציג את הדברים, או במילים אחרות – לתת שואו.
  • ידע – הידע של אמן החושים בתורות שונות כמו NLP וקריאת שפת גוף יאפשרו למופע שלו להיות טוב יותר, מפתיע יותר ומאתגר יותר.
  • שנינות והומור – הדברים הללו תמיד מתקבלים בברכה בקרב הקהל. שזירת הומור עוזרת להגביר את ההנאה של הנוכחים ולהשאיר אותם קשובים ומעוניינים לכל אורך המופע.

 

אסף ניסים – מנטליסט מוביל

על מנת לצפות במופע של מנטליסט מוביל תוכלו ליצור קשר עם אסף ניסים. אסף הינו רב-אמן בינלאומי ובאמתחתו ניסיון של מעל 15 שנים. על ידי שימוש בכוחה של המוסיקה והשפעתה על התת מודע מצליח אסף לקרוא את מחשבות הנוכחים. המופע הינו חוויה נדירה וייחודית גם עבור אנשים אשר נוכחו במופע חושים בעבר, הנכם מוזמנים להצטרף למסע של טלפתיה מוסיקלית.

 

אתם תחשבו על שיר, הוא ינגן אותו!

   

מלא את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל