רעיונות ליום הולדת למבוגרים

פעם כשהיינו ילדים ההורים היו מתכננים עבורנו את יום ההולדת. בשלב מאוחר יותר נהגנו לבחור לעצמנו את הפעילות החביבה עלינו, בין אם מסיבה בבית או במועדון, יציאה לפאב או נסיעה פרועה לחו"ל. עם השנים הפורמט ההולל של החגיגות התחלף בבילוי שקט וסולידי עם המשפחה שהקמתם, אך מדי פעם תרצו לפנק את עצמכם באירוע חגיגי. לחילופין ייתכן והילדים יבחרו להפוך את יום ההולדתכם הקרוב ליום בלתי נשכח. לצורך כך קרוב לוודאי שתשכרו אולם או גן אירועים ותשקיעו בקייטרינג מקצועי ותוכן מוסיקלי. בנוסף לכך תוכלו להביא מופע יוצא דופן כמו מופע של אמן חושים אשר יספק את הפן הבידורי של הערב.

 

מוצאים רעיונות ליום הולדת למבוגרים

אם בחנתם מספר אופציות בתור רעיונות ליום ההולדת אבל אף אחת מהן לא היתה אטרקטיבית ומעניינת מספיק – אולי כדאי לחשוב בכיוון יותר מסתורי ועל-חושי. רגעים ארוכים של פליאה, מתח ומסתורין יכול לספק לכם מופע של אמן חושים טוב המתמחה ברזי המוח, הסוגסטיה וקריאת שפת גוף.

המופעים של אסף ניסים זכו לפופולריות רבה לאורך השנים הודות לייחודיותם המאופיינת ב:

  • חוש הומור נהדר ושנינות מבריקה
  • יכולות הנחיה בולטות וכריזמה סוחפת
  • שילוב כלים מוסיקליים במהלך הערב לצורך ביצוע תרגילים מאתגרים
  • הצגת כישורי קריאת מחשבות, שתילת מחשבות וטלקינזיס
  • קריאת תיגר על תפיסת המציאות הקיימת ועל יכולת המניפולציה עליה בעזרת מוסיקה
  • ועוד

 

אסף ניסים משדר לך

את יכולות שידור וקריאת המחשבות לא ניתן לפתח בן לילה. תודות לניסיון רב שנים וביצע מחקרים על המוח והתנהגות האדם הצליח אסף ניסים להגיע לרמה של רב-אמן בינלאומי אשר מוכר ביכולותיו יוצאות הדופן. בנוסף פיתח אסף שיטה ייחודית בשם פסיכו-אקוסטיקה תודעתית הנוגעת לכוחו של הצליל ולקשר בין מוסיקה ובין פלאי החוש השישי. המופע מבטיח לרתק את הקהל לכל אורכו ולגרום לו לתהות במשך שעות ארוכות כיצד הצליח המנטליסט לבצע את הפעולות המדהימות בהם חזו זה עתה.

אתם תחשבו על שיר, הוא ינגן אותו!

   

מלא את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל