רעיונות ליום הולדת 40

יום הולדת 40 בפתח ואתם מחפשים רעיונות ליום הולדת 40. זהו תאריך מיוחד בו בוודאי תרצו לכנס יחד את כל האנשים החשובים לכם בחיים. אנשים אלה כוללים את המשפחה והחברים אשר מלווים אתכם במשך השנים. את היום המיוחד שלכם וודאי תרצו לחגוג במקום מסודר ויפה כמו גן אירועים או אולם, כאשר בנוסף לאוכל טוב ומוסיקה תצטרכו לדאוג לאטרקציה עבור הנוכחים. אמנם קשה לקלוע לטעמם של כל הנוכחים בקהל אך ישנם מופעים אשר יש עליהם הסכמה גורפת. אחד מאותם מופעים המבטיחים הנראה מרובה עבור כלל הנוכחים היא הופעה של אמן חושים.

 

רעיונות ליום הולדת 40 או לכל גיל אחר

מסתבר שגם בגיל 40 תוכלו ללמוד כמה טריקים חדשים. מופעו של אסף ניסים הוא מופע יוצא דופן אשר מותח את הגבול בין דמיון למציאות. מופעיו הם מלאי מסתורין, עניין וקסם כאשר התרגילים המורכבים אותם הוא מבצע משאירים את הקהל המום בכל פעם מחדש. המופע כולל שלל אלמנטים של קריאת מחשבות, שתילת רעיונות וסוגסטיה אשר גורמים לקהל לתהות כיצד הצליח אותו אדם לשכנע אותם כל כך בקלות או לשלוף את המחשבה מראשם.

בנוסף למופע המרכזי אסף ניסים מציע מופעים נוספים דוגמת :

  • מופע קלוז אפ – מופעים אישיים קצרים לקבוצות קטנות המתבצעים ליד השולחן שלהם. מספק בידור במהלך הערב ומאפשר ללמוד מספר תרגילים בסיסיים אותם תוכלו להראות בגאווה בעבודה.
  • מופעי מכירות – מופע המתרחש במהלך ירידי מכירות ואירוע חברה וכולל בתוכו מסרים שיווקיים אותם מעביר אסף ניסים באופן תת מודע לנוכחים.
  • הופעות בכל סוגי האירועים דוגמת ימי הולדת, מסיבות רווקים, מסיבות פרישה, חתונת כסף וזהב, בריתות ועוד.

 

אמנות על חושית

האמנות העל חושית הייחודית של אסף ניסים כוללת שימוש במוסיקה וכלים חיים על מנת להגביר את יכולות הקריאה שלו. המופע מבטיח לעורר השתאות, סקרנות ולפתוח זווית ראיה חדשה על הקשר בין חושים, מוסיקה ופלאי המוח האנושי.

אתם תחשבו על שיר, הוא ינגן אותו!

   

מלא את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל