רעיונות ליום הולדת 60

כל יום הולדת ראוי לציון וחגיגה, אך יש ימי הולדת מסוימים שדורשים חגיגה מיוחדת. אחד מאותם ימים הוא יום הולדת 60 של אחד ההורים. יום הולדת 60 הוא ציון דרך משמעותי בחייהם, כזה שראוי לציין באירוע מושקע ואיכותי עבור החברים הקרובים ובני המשפחה.

את יום הולדת 60 נהוג לציין בערב הכולל תוכן מעניין ואוכל משובח, אירוע אשר פעמים רבות מתקיים באולם, גן אירועים או מסעדה גדולה שניתן לסגור חלק ממנה לצורך קיום אירוע פרטי. נוסף על אוכל, שתייה ומוזיקה שצריכים ללוות את הערב כדאי גם לחשוב על אטרקציה מרכזית שתספק עניין והנאה לכל הנוכחים במקום. רגע לפני שתמשיכו לחפש רעיונות מקוריים כדאי שתשקלו להביא הופעה של מנטליסט לאירוע.

 

הופעה במתנה – רעיונות ליום הולדת 60 

הופעתו של אמן חושים יכולה להיות שינוי מרענן לכל הדברים הסטנדרטיים והרגילים אליהם הורגלו האורחים שלכם. אנשים מסוימים עשויים להתבלבל ולחשוב שמדובר בסוג של קוסם, אך אין כך הדבר. המנטליסט לא משתמש בתעלולים וטריקים של הסחת דעת, אין כאן דלתות סתרים או שפנים הנשלפים מהכובע.

אמן חושים טוב ניחן ביכולות כמו:

  • השפעה על התת מודע של האדם
  • היכולת לשלוף מידע ממנו על ידי סימנים לא מודעים החושפים את מחשבותיו
  • הזזת חפצים בכוח המחשבה
  • ביצוע סוגסטיה המשפיעה על עמדותיהם, רגשותיהם ואמונותיהם של הנוכחים בקהל

 

אתגר למוח

מופעיו של אסף ניסים מספקים אתגר למוח ולכוח המחשבה. המופע קורא תיגר על כל האמונות והתפיסות שלנו עד היום, כאשר על ידי שימוש בכישורי הנחיה מעולים והומור משובח מצליח אסף ניסים לסחוף את הקהל למסע של מסתורין, מתח, סקרנות והתרגשות. המופע מעורר דמיון ותהיה באשר לקשר בין מחשבה, מציאות ומוסיקה. האלמנט המוסיקלי הוא שמבדיל את אסף ניסים משאר המנטליסטים, כאשר הוא משתמש בכלים שונים על מנת לקרוא את מחשבותיהם של הנוכחים.

אתם תחשבו על שיר, הוא ינגן אותו!

   

מלא את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל