רעיונות ליום נישואין

מחפשים רעיונות ליום נישואין ? אתם לא לבד. יותר ויותר זוגות מחפשים רעיונות מעניינים ומקוריים אשר יעניינו גם אותם וגם את חבריהם וקרוביהם. במידה ומדובר בחתונת זהב הרי שתצטרכו לתכנן אירוע יפה ומרשים באולם או גן אירועים, אירוע אליו יוזמנו כל החברים וקרובי המשפחה.

אמנם אירועים מסוג זה מתמקדים בעיקר בבני הזוג אשר חוגגים 50 שנות נישואין, אך אין זה אומר שאפשר להזניח את האורחים. חובה לחשוב על מספר פעילויות או אטרקציות אשר ימשכו את תשומת ליבם ויעניקו להם מספר שעות של הנאה ועניין. אחד הרעיונות המקוריים שתוכלו לשלב בערב המיוחד שלכם הוא הופעתו של מנטליסט.

 

מופע על חושי – רעיונות ליום נישואין 

מופע על חושי הוא מופע הכולל מנטליסט מקצועי המבצע פעולות אשר נתפסות כעל חושיות. פעולות אלה כוללות שתילת מחשבות, קריאת מחשבות, הזזת חפצים בעזרת כוח המחשבה ועוד. הדברים הללו מתאפשרים הודות לתרגול רב שנים ולמידה מעמיקה של תורות וגישות שונות הנוגעות ל :

  • פסיכולוגיה
  • סוגסטיה
  • NLP
  • קריאה קרה
  • מיקרו הבעות
  • ועוד

הודות להתמצאות מעמיקה בנושאים הנ"ל, תרגול רב שנים ושילוב הידע התיאורטי עם כריזמה רבה, הומור שנון ויכולות הנחיה סוחפות – מצליחות ההופעות של אסף ניסים להשאיר פיות פעורים רבים בקרב קהל הנוכחים.

 

אסף ניסים – קסם אישי

מופעיו של אסף ניסים מלאים בקסם אישי, אנרגיות, שמחת חיים ובעיקר יכולות על חושיות מפליאות. אסף ניסים הינו רב-אמן בינלאומי אשר מציג לעולם שיטה ייחודית בשם פסיכו-אקוסטיקה תודעתית. בעזרת שיטה זו ועל ידי שימוש ב-8 כלי נגינה שונים מצליח אסף ניסים לשלוף מחשבות מראשם של הנוכחים ולהדהים אותם בכל פעם מחדש.

גם עבור אנשים שכבר היו נוכחים בעבר במופע מסוג זה מדובר בערב מרתק ומפתיע המראה את הקסם הרב הקיים במוסיקה, במוח האנושי ובחיבור ביניהם. פנו כעת אל אסף ניסים ובואו לחוות ערב מלא במסתורין, צחוק ופליאה.

אתם תחשבו על שיר, הוא ינגן אותו!

   

מלא את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל