רעיונות לערב גיבוש

ערב גיבוש הוא ערב חוויתי עבור עובדי העסק או החברה, ערב במהלכו הם מקבלים את ההזדמנות להכיר אחד את השני, להתגבש ולהתחבר יחד סביב ערכי החברה. כל בעל עסק אשר מחפש רעיונות לערב גיבוש וודאי נתקל בלא מעט פעילויות סטנדרטיות ומעט שחוקות אשר קרוב לוודאי לא יפתיעו את העובדים ולא יעוררו אצלם עניין רב. במידה והעובדים לא ייהנו מהערב או לא יגיעו אליו כי הפעילות לא תהיה מעניינת מספיק – הרי שהערב יפספס את מטרתו. זו הסיבה שיש להשקיע זמן ומחשבה בפעילות אשר תענה כראוי על הצרכים שלכם.

 

רעיונות לערב גיבוש בלתי נשכח

על מנת להעניק לעובדים ערב בלתי נשכח תוכלו לפנות כעת אל אסף ניסים, מנטליסט ורב-אמן בינלאומי אשר כבר שנים ארוכות סוחף אחריו קהל רב ברחבי הארץ ובעולם. היתרון של מופע על חושי הוא בכך שמופע זה מערב באופן פעיל את הנוכחים בקהל, משתף אותם בתרגילים השונים ומכיל הומור רב אשר שובר את החומות בין העובדים ויוצר ביניהם קרבה. שלל רגעים מהפנטים, מרגשים ומצחיקים אותם יחוו העובדים ילוו אותם במשך ימים ארוכים לאחר המופע ויספקו להם זיכרונות שתמיד נעים להיזכר בהם.

החוויה החיובית שיעברו העובדים תחזק את הקשר והזיקה שלהם לחברה, תעמיק את החברות ביניהם ותשפר את מצב הרוח הכללי במשרד. הדברים הנ"ל בסופו של דבר ישפרו את איכות וקצב העבודה, ימנעו עזיבת עובדים וייצרו הכנסה רבה יותר לעסק.

 

אסף ניסים – המופע המרכזי

אם גם אתם רוצים מופע מרכזי מופלא ומרתק הכולל אינספור רגעים של מתח, מסתורין ודמיון – זה הזמן לפנות אל אסף ניסים. המופע שלו הוא יחיד במינו הודות לשימוש ב-8 כלי נגינה שונים העוזרים לו לפענח את מחשבות הקהל בשלל תרגילי מחשבה שונים ומאתגרים. המופע מתאים לכל הגילאים ולכל סוגי האירועים דוגמת :

  • ימי הולדת ובר מצוות
  • חתונת כסף וזהב
  • מסיבות רווקים
  • אירועי חברה
  • ירידי מכירות וקידום
  • מסיבות פרישה
  • ועוד

 

 

אתם תחשבו על שיר, הוא ינגן אותו!

   

מלא את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם!

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל