אמן חושים אודות נגן המחשבותאמן חושים אסף נסים


מופע  " נגן המחשבות"
האמן אסף ניסים המשלב מופע טלפתיה דרך כלי נגינה חיים על הבמה במופע מקורי . הוא 
אמן חושים מומלץ אסף ניסים בעל ניסיון של 25 שנה בתחום מופעי הטלפתיה ואומנות החושים. אסף השתתף ב 22 תכניות אירוח בטלוויזיה בישראל כמו התכנית "היורש עם אורי גלר" היכל התהילה בית האח הגדול ועוד. אסף נותן מופע מדהים ומעצים שכולל אינטראקציה בין האנשים, קריאת מחשבות.
 המופע משולב בקטעי הומור וקטעים ייחודיים. לדוגמה אדם מהקהל חושב על שיר ואסף נסים חושף אותו בטלפתיה ומנגן אותו , עוד במופע מגוון קטעים מגבשים , הקהל שר יחד אתו בליווי כלי נגינה ועוד. אסף מופיע בכנסים, ועדי עובדים, אירועים עסקים ואירועים פרטיים, ימי גיבוש ומסיבות ועוד


https://youtu.be/flys86rnMVg

אמן חושים לאירועים:


בשנים האחרונות יש מודעות ופופולריות גדולה לאומני חושים לאירועם אפשר לראות אותם הרבה בכל מיני תכניות בטלוויזיה וזה מושך את תשומת הלב של הרבה אנשים שאומרים אני רוצה אמן כזה לאירוע שלי . מופע הטלפתיה של האומן אסף ניסים מתאים לכל אירוע לא משנה אם זה אירוע חברה או אירוע פרטי ,כולם אוהבים לראות מופע לא שיגרתי וקצת אחר וכמובן ליהנות.

*למה דווקא אמן חושים לאירועים?

אתם סוגרים אירוע ומחפשים תוכן מעניין ומיוחד ויש הרבה מופעים מהרצאות ועד זמרים ו"כו.. הקטע הקשה הוא להביא דבר לשביעות רצונם של רוב האנשים במופע ולצאת מנקודת הנחה שהמופע יעניין ויינגע בכולם. מופע הטלפתיה הוא מגוון בשלל רגשות ,האמן אסף ניסים יוצר אווירת רגשות מעורבים בקהל שכל אחד לוקח את זה למקום אחר אחד התרגש, אחד יתעצבן, אחד יופתע וזה כל היופי שבדבר שכל אחד מביע את עצמו מהמקום שלו.
מופע הטלפתיה של אסף ניסים הוא מופע בינלאומי עם ניסיון רב של 30 שנה בתחום ועשרות תכניות טלוויזיה . במהלך המופע אסף יקרא את מחשבותיכם ויגלה לכם דברים שרק אתם יודעים עליו .והכל בהומור ,עם הרבה מוסיקה ואינטראקציה עם הקהל לאורך כל המופע.

*האם ניתן לעשות מופע בכל מקום?

בהחלט לא משנה איפה תעשו את האירוע באולם ,במסעדה, בבית מלון ,המופע יהיה באותה רמה באותו איכות והאורחים ייהנו מאוד.

*לאיזה אירועים מתאים מופע אומנות החושים?

יש אירועים פרטיים ואירועים עסקיים המופע של אסף ניסים מתאים גם וגם
*לאירועים עסקיים:
*ימי גיבוש ,ערבי חברה, הרמת כוסית ועוד...
*אירועים פרטיים:
*יום הולדת.50.60,70,
*יום הולדת למבוגרים
*בר מצווה,
*יום נישואים...

*אומן חושים לאירועים מחיר:

מחירים של אומני חושים משתנים בין אומן לאומן בהתאם לניסיון שלו ,ניסיון האמן וההתנסות שלו עם קהלים רבים, מיתוג, איכות המופע. איכות המופע תלויה בהשקעה של האומן במופע מה הוא מביא אתו ,במקרה של האמן אסף ניסים הוא מביא אתו שילוב של מוסיקה עם אומנות החושים הוא מנגן על 9 כלים מנגן ושר עם הקהל בכלי נגינה חיים על הבמה זה הייחוד שלו וזה מה שמבדיל אותו מאומני חושים אחרים וזה הייחוד שלו. יש לו וותק של 30 שנה בענף הוא פיתח קטעים מיוחדים ומקוריים במופע שלו מופיע בארץ ובחו"ל והתארח בהרבה תכניות טלוויזיה כמו האח הגדול, גןט טאלנט ועוד. .אמן חושים
בתחילת דרכו יהיה לרוב יותר זול מאמן חושים עם וותק וניסיון של שנים רבות וזה הגיוני .טווח המחירים מאוד רחב תלוי בסוג האירוע ,כמות האנשים ואזור וסוג האמן .